O spoločnosti     /     Projekty     /     Kariéra     /     Aktuality     /     Referencie     /     Kontakt
ĽudiaFirmyKrátkodobé semináreKompletná ponuka
Zoznam partnerov:
Otestujte sa On-line learning
     

Výchova a vzdelávanie zamestnávateľov, ktorí budú osobne vykonávať úlohy bezpečnostného technika a autorizovaného bezpečnostného technika (01.3)

Typ:Kurz
Požadované vzdelanie:Ukončené základné vzdelanie
Akreditácia:Národný inšpektorát práce
 
Popis:Cieľom výchovy a vzdelávania je dosiahnuť potrebnú znalostnú úroveň zamestnávateľov, ktorí budú osobne vykonávať úlohy bezpečnostného technika a autorizovaného bezpečnostného technika.
Príslušné vedomosti z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci zamestnávateľov je možné získať špecifickou odbornou prípravou.
Zamestnávateľ môže tieto úlohy plniť ak má menej ako 5 zamestnancov a vykonáva činnosť podľa prílohy č. 1 zákona č. 124/2006 Z.z..
Ak zamestnávateľ vykonáva činnosť inú, ako je uvedená v prílohe č.1 citovaného zákona, môže funkciu bezpečnostného technika vykonávať v prípade, ak zamestnáva menej ako 19 zamestnancov. Len zamestnávateľ znalý predpisov na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci môže zodpovedne plniť tieto úlohy.

Najbližšie termíny

Ľutujeme, ale vybraný kurz momentálne neposkytuje žiadny z našich partnerov. Ak máte o vybraný kurz záujem alebo chcete získať dodatočné informácie, kontaktujte prosím partnera vo Vašom meste!