O spoločnosti     /     Projekty     /     Kariéra     /     Aktuality     /     Referencie     /     Kontakt
ĽudiaFirmyKrátkodobé semináreKompletná ponuka
Zoznam partnerov:
Otestujte sa On-line learning
     

Aplikácia zmien v sociálnom a zdravotnom poistení, II.pilieri dôchodkového sporenia, zdaňovaní príjmov a v Zákonníku práce pri spracovaní miezd od 1.1.2013

Typ:Seminár
Požadované vzdelanie:Bez určenia vzdelania - nevyžaduje sa
Akreditácia:Bez akreditácie
 
Popis:Obsah odborného školenia:

1. Maximálne a minimálne vymeriavacie základy na účely sociálneho a zdravotného poistenia od 1.1.2013. Suma všeobecného vymeriavacieho základu podľa Opatrenia MPSVR SR č. 136/2012 Z.z. a jeho vplyv na sumu nemocenskej dávky, dávky v nezamestnanosti a dávku garančného poistenia. /Príklady/
2. Daňový bonus a nezdaniteľné časti základu dane od 1.1.2013.
3. Zmeny v II. pilieri starobného dôchodkového sporenia. Zníženie odvodov príspevkov do II. piliera od 1.9.2012. Otvorenie II.piliera v období od 1.9.2012 do 31.1.2013. Daňové zvýhodnenie pri platení dobrovoľných príspevkov od 1.1.2013.
4. Zmeny v sociálnom a zdravotnom poistení účinné od 1.1.2013 u zamestnancov, SZČO, samoplatiteľov, autorov, poberateľov dôchodkov a dobrovoľne poistených osôb. Zmeny v nemocenských a dôchodkových dávkach.
5. Dohody o vykonaní práce, pracovnej činnosti a dohody o brigádnickej práci študentov od 1.1.2013. Podmienky uzatvárania dohôd. Pravidelný a nepravidelný príjem pri výkone prác na základe dohôd. Platenie poistného z odmien vyplácaných na základe dohôd u študentov a poberateľov dôchodkov.
6. Zmeny v Zákonníku práce a ich vplyv na odmeňovanie zamestnancov od 1.1.2013.
7. Aktuálne informácie súvisiace so spracovaním miezd.
8. Diskusia.

Najbližšie termíny

Ľutujeme, ale vybraný kurz momentálne neposkytuje žiadny z našich partnerov. Ak máte o vybraný kurz záujem alebo chcete získať dodatočné informácie, kontaktujte prosím partnera vo Vašom meste!