O spoločnosti     /     Projekty     /     Kariéra     /     Aktuality     /     Referencie     /     Kontakt
ĽudiaFirmyKrátkodobé semináreKompletná ponuka
Zoznam partnerov:
Otestujte sa On-line learning
     

Cambridge 2019
Erazmus+ 2019

Dátum konania:01. 01. 2039 - 30. 06. 2039
Miesto konania:Cambridge - Veľká Británia
Cieľová skupina:Vybraní zamestnanci AV Martin
Na objednávku:nie

Typ:Letný kurz
Požadované vzdelanie:Ukončené základné vzdelanie
Vydané osvedčenia:Bez dokladu
Akreditácia:Bez akreditácie

Popis:Akadémia vzdelávania v anglickom Cambridge!
AV sa tento rok prvý krát zapojila do programu Erasmus+ 2019 v oblasti KA1 vzdelávacej mobility jednotlivcov.
Naši kolegovia sa zúčastnili kurzov zameraných pre vzdelávanie dospelých, ktoré v historickom a študentskom meste Cambridge organizuje škola Bell. Škola Bell poskytla účastníkom ubytovanie v univerzitnom kampuse Homerton College. Vďaka intenzívnemu dvojtýždňovému kurzu získali obohacujúce znalosti a zručnosti v oblasti kreativity, metodológie, efektívneho spôsobu výučby a využívania digitálnych technológií na podporu záujmu o cudzí jazyk. Jednotlivci absolvovali kurzy Language and Methodology Refresher, Leadreship for teachers, Teaching Exam classes, Educational Technology Today, Contemporary English, Creativity in the Classroom. Skúsení lektori, zdieľali s účastníkom svoje profesíjne skúsenosti a pripravili pre nich ukážky mnohých inovatívnych aktivít a kvalitných materiálov na podporu vzdelávania. Poobedia boli vyplnené worskhopmi pre učiteľov zameranými na tvorivosť, tipy ako správne prednášať a využívanie anglickým idiómov. Na kurzoch sa zišli učitelia z celého sveta, vďaka čomu získali naši kolegovia cenné kontakty pre budúcu spoluprácu so zahraničnými partnermi.
Počas kurzu škola Bell organizovala rôzne výlety, ktoré boli dostupné pre všetkých účastníkov. Účastníci tak mali možnosť navštíviť Londýn, Ely alebo vychutnať si Shakespearovu divadelnú hru.
Cambridge je mesto, ktoré dýcha históriou na každom kroku. V Cambridge študoval Newton, Stephen Hawking a pôsobil lord Byron alebo Virginia Wolfová. Preto sa veľmi tešíme, že naši kolegovia si študentský život v tomto prestížnom meste mohli vyskúšať na vlastnej koži.
 
Prílohy:Fotografie_Kurzy Cambridge.docx
Zmluva_2019-1-SK01-KA104-060422.pdf
Zmluva_AnnexII_2019-1-SK01-KA104-060422.pdf

Kontaktujte nás

Meno a priezvisko:
E-mail:
Správa: